Kliknij mnie
Jesteś tutaj:

Dodatki:

 • AVENTOS HF komfort ruchu i swoboda projektowania. Podnośnik AVENTOS HF jest przeznaczony do wysokich, dużych, dwuczęściowych frontów. To rozwiązanie oferuje dużą różnorodność planowania i projektowania zapewniając przy tym zawsze bezpośredni dostęp do wnętrza szafki, komfort obsługi i swobodę ruchów użytkownika kuchni.

  AVENTOS HK jednoczęściowy front otwiera się do góry. To rozwiązanie przeznaczone jest szczególnie do frontów szafek górnych o niskiej wysokości, do rozwiązań w wysokich szafach oraz szafki ponad lodówką.

  AVENTOS HK-S istnieje teraz podnośnik, który pod względem swojej wielkości oraz mocy siłownika został stworzony specjalnie do mniejszych frontów uchylnych.Także w przypadku małych frontów dostępny jest wysoki komfort ruchu. Dzięki zintegrowanemu BLUMOTION, AVENTOS HK-S można z łatwością otworzyć oraz delikatnie i cicho zamknąć. Dzięki bezstopniowej funkcji stop mały front uchylny zatrzymuje się na dowolnym poziomie.

  AVENTOS HL jednoczęściowy front jest podnoszony równolegle do góry. Podnośnik do frontu ponad korpusem jest idealny do wysokich szaf i szafek górnych, nad którymi znajdują się jeszcze inne fronty

  AVENTOS HS front nachodzi na korpus. Podnośnik do frontu uchylno-nachodzącego jest idealny do dużych, jednoczęściowych frontów jak również do szafek z listwą ozdobną górną. Front otwiera się bez trudu, zatrzymuje się w każdej żądanej pozycji, a dzięki BLUMOTION zamyka się delikatnie i cicho.

 • BLUM Aventos

  klapy
 • Carga mini, midi, maxi to rozwiązanie systemowe przeznaczone do szafek kuchennych dolnych: cargo mini dwu- lub trzypoziomowe, specjalne cargo na butelki, naczynia kuchenne, do przechowywania podręcznych przypraw i artykułów spożywczych.

 • CARGA

  carga
 • Power Port ma charakter teleskopu i jest przeznaczony do montażu bezpośredniego w blatach biurowych (np. biurek, stołów konferencyjnych i innych) oraz w meblach kuchennych.

  Urządzenie Power Port może być montowane już w bardzo cienkich blatach o grubości 18mm. Schowany panel doskonale licuje z powierzchnią blatu. Pokrywa górna (jedyny widoczny element po ukryciu kolumny w meblu) flexi port potrójny wpuszczany w blat, metalowy front i pokrywa gniazda Gniazdo do zamontowania w blacie. Po naciśnięciu przycisku, gniazdo delikatnie "wyjeżdża" na zewnątrz.

  Po zakończeniu pracy, gniazdo można szybko schować, poprzez wciśnięcie. Atutem tego gniazda jest wysoka jakość wykonania, użyte materiały (aluminiowa część zewnętrzna gniazda) oraz nowoczesny design.

 • Gniazdka

  gniazdka
 • Typowa glazura cieszyła się powodzeniem do chwili, kiedy pojawiły się inne nowatorskie rozwiązania. Chcąc uzyskać oryginalny wygląd kuchni, warto rozważyć decyzję o zastosowaniu szkła. Na powierzchniach narażonych na zabrudzenia zdecydowanie lepiej sprawdzi się tafla szklana. Szklana tafla pełni funkcję ochronną i dekoracyjną. Szkło jest praktyczniejsze od tradycyjnych kafelków i pozwala skuteczniej zachować czystość. Dotychczas pielęgnacja kafelków łączyła się z czasochłonnym usuwaniem tłuszczu z fug lub ich całkowitą wymianą.Jednolita tafla szkła umożliwia szybkie przetarcie całej powierzchni. Jest odporna na wodę i zabezpiecza ścianę przed zabrudzeniem podczas przygotowywania posiłków. Pielęgnacja polega jedynie na użyciu środka do czyszczenia szyb i wytarciu szkła do sucha.

 • Grafika na szkle

  grafika na szkle
 • Oświetlenie kuchenne powinno być dobrze zaprojektowane i dokładnie przemyślane. Nowoczesna kuchnnia wymaga kilku rodzajów oświetlenia - ważne jest oświetlenie główne, dobrze doświetlone blaty robocze, oświetlenie nad stołem oraz punkty świetlne planowane wraz z wystrojem kuchni.Światło w kuchni ma być funkcjonalne, podkreślać walory wystroju wnętrza oraz sprawiać, że przyrządzane przez nas potrawy będą wyglądały bardziej apetycznie.

 • Oświetlenie

  oswietlenie
 • Kosz typu le manse (nerka), do kuchennej szafki narożnej gwarantuje łatwe utrzymanie porządku w kuchni. Ma to znaczenie nie tylko w celu utrzymania estetycznego ładu, ale w systematyzuje przechowywanie produktów i ułatwia korzystanie z nich. Zwykłe półki w szafkach kuchennych przestały odgrywać znaczącą rolę, a na plan pierwszy wysunęły się cargo – mobilne systemy zabudowy szafek kuchennych.

  System do szafek narożnych Corner Combo 3/4 z linii Maxima. Mechanizm jest wyposażony w kosze z dnem drucianym, prowadnice z miękkim dociągiem, system mocowania kosza zawieszany na stelażu, zapinkę zabezpieczającą przed samoczynnym wypięciem kosza, stelaż z mocowaniem dolnym i górnym oraz stelaż obrotowy 360°z blokadą chroniącą przed uszkodzeniem szafki przy wysuwie szuflady.

  System do szafek narożnych magic Corner Mechanizm jest wyposażony w kosze z dnem drucianym z powierzchnią prowadnice zewnętrznymi dociągami, system mocowania kosza zawieszany na stelażu, zapinkę zabezpieczającą przed samoczynnym wypięciem kosza, stelaż z mocowaniem dolnym, mocowanie frontu regulowane w trzech płaszczyznach, System Corner Comfort umożliwia dodanie przegród wzdłużnych i pionowych do segregacji wewnętrznej.

 • Systemy narożne droższe

  narozne
 • Kosze obrotowe do narożników kuchennych to rewelacyjne rozwiązanie dla wszechstronności kuchni, pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni szafki narożnej przez co można w niej zmieścić więcej kompletów naczyn stołowych.

 • Systemy narożne tańsze

  narozne
 • Szuflady to jedno z ciekawszych rozwiazań mebli kuchennych. Wychodząc naprzeciw aktualnym trendom w wzornictwie producenci kreują m.in. modele,charakteryzujące się prostą, geometryczną formą i wąskimi bokami szuflad.

 • Szuflady

  szuflady
 • Meble kuchenne muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Mają zapewnić łatwy dostęp do zawartości, a akcesoria, w które są wyposażane, pomóc w utrzymaniu porządku. Najłatwiejszym sposobem na to są szerokie szuflady z organizerami, w których można pomieścić to wszystko, co jest niezbędne w kuchni.

  W szerokiej gamie organizerów firm produkujących szuflady proponuje m.in. przegrody do niskich szuflad, np. na sztućce, przyprawy czy przyrządy kuchenne. Wciąż udoskonalamy nasze rozwiązania, wprowadzając np. specjalne przegrody, czy też boksy do przechowywania noży. Pamiętamy również o tym, że klienci wybierają coraz szersze szuflady, a to oznacza, że w górnej szufladzie prócz sztućców można zmieścić jeszcze inne przedmioty, dlatego nasze organizery umożliwiają, zagospodarowanie boków takiej szuflady, np. na pojemniki z przyprawami W przypadku szuflad wysokich, które będą wykorzystywane do przechowywania produktów spożywczych, chemii gospodarczej czy naczyń, klienci mogą wybrać, np. wygodny system przegród „OrgaStore”. Specjalne stopery montowane są w otworach na dnie szuflady, dzięki czemu można je dopasować do aktualnie przechowywanych przedmiotów.

  W ostatnim czasie, gdy prawo wymaga segregowania odpadów, klienci bardzo często pytają o szuflady z koszami na odpadki. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie, ułatwiające segregację i utrzymanie czystości. W naszej ofercie mamy kilka ciekawych rozwiązań

 • Wkłady do szuflad

  szuflady wklady
 • W meblach kuchennych ciągle królują uchwyty. Dlatego ważne jest, by stosowane zawiasy były dobrej jakości, która zapewni nam odpowiednie hamowanie przy ich zamykaniu, ale jednocześnie siła sprężyny dociągającej będzie na tyle delikatna, że nie będziemy musieli marnować siły na otwieranie naszych drzwiczek meblowych.

 • Zawiasy

  zawiasy
Ta strona używa plikow cookie.